ד"ר נתן ניומן

ד"ר נתן ניומן מסביר בקצרה על הפטנט של טכנולוגיית תאי הגזע בקוסמטיקה בכדי להעלים קמטים מהפנים והצוואר ללא ניתוחים. הפלוס הגדול בסרום של לומינס מבית ג'נס גלובל, הוא מניעה של הזדקנות העור כבר מגיל צעיר ושמירה על הקיים, מה שחוסך לנשים וגברים כאחד טיפולים יקרים להצערת העור בגיל מתקדם יותר.

ד"ר נתן ניומן, דרמטולוג ופלסטיקאי בעל שם עולמי, מומחה בפלסטיקה מתקדמת להצערת העור בשיטה ייחודית, נותן הסבר חד משמעי לפתרון החדשני שפיתח בשיטת תאי הגזע, להעלמת קמטים, החלקת העור, והצערת העור עבור מי שמחפשים פתרונות חכמים ובריאים ללא סיכונים.

תאי גזע הם בעצם מזרקת הנעורים של הפנים שלנו, זו אשר מתחזקת את הגוף שלנו, מתקיימת ושומרת על יכולת ההתחדשות. כשאנחנו מתבגרים כל תא מתפרק וזקוק לתחליף והתחליף הזה זה תאי גזע. באמצעות תאי גזע, ד"ר נתן ניומן פיתח תרכובת מיוחדת אשר מרפאת את התאים שלנו ומאטה את הופעתו של תהליך ההזדקנות.

תאי הגזע בקוסמטיקה מדברים באותה שפה ביוכימית שבעור הפנים שלך, ומצליחים לטפל בעור שלך ולחדור את שכבת האפימירדיס , הם מזהים את האזורים של העור המת בפנים שלך, את התאים המתים ומעוררים אותו לחיים. ככל שהתאים גדלים ומתעוררים לחיים הם מכסים כל חור או פער בעור הפנים שלך עד לתיקון וחידוש הרקמות.

גורמי גדילה הם מרכיבים קריטיים במערכת המהפכנית של הצערת עור הפנים שפותחה ע"י ד"ר נתן ניומן באמצעות חברת ג'נס גלובל. טכנולוגיית תאי גזע בקוסמטיקה חשובה מאוד לעולם הרפאה ולתעשיית הקוסמטיקה, בגלל שהיא מאפשרת לנו לספק לגוף בדיוק את אותם גורמי גדילה שמונעים את גורמי ההזדקנות. טכנולוגיית תאי הגזע מאפשרת לנו לספק את אותן האותות שצריך כדי לתקן ולחדש את הרקמות בעור הפנים ובכלל.