אודות

אודות - ג'נס גלובל וליין המוצרים

ג'נס גלובל וליין מוצרי הקוסמטיקה של לומינס משווקים בעולם כחמש שנים, המוצרים נמכרים בלמעלה ממיליארד דולר בשנה.

אלפי נשים וגברים כאחד נהנים ממוצר איכותי, טכנולוגיה פורצת דרך בתחום הקוסמטיקה, ללא ניתוחים, הזרקות או סיכונים.

ליין מוצרי הקוסמטיקה של ג'נס גלובל, החל להיות משווק גם בישראל לפני כשנתיים והשנה שבר שיא מכירות וכל זאת באמצעות שיווק מפה לאוזן בלבד.

ליין מוצרי הקוסמטיקה של לומינס נמכר בשיווק ישיר בלבד, מהיבואן לצרכן ולכן לא ניתן להשיג אותו על המדפים ברשתות הפארם הגדולות. **המוצרים של ג'נס גלובל נמכרים רק ע"י מפיצים / משווקים מורשים.

בזכות השיווק הישיר הצרכנים בישראל זוכים למחירים הוגנים, ללא תיווך של רשתות קמעוניות, שלולא כך היו מייקרות את עלויות המוצרים פי שלוש מערכם.

ג'נס גלובל רואה עצמה כמיזם חברתי לכל דבר, המאפשר לצרכנים לרכוש את המוצרים הטובים ביותר בעולם ללא עלויות תיווך מופרזות של הרשתות הקמעוניות.

אחת המטרות הנעלות של בעלי החברה והמניות בג'נס גלובל היא להאכיל מיליוני ילדים רעבים ברחבי העולם ובכל שנה ג'נס גלובל דואגת גם לילדים שידם אינם משגת.

גם השנה זכתה חברת ג'נס גלובל כמובילה בחדשנות וטכנולוגיה פורצת דרך בתחום האנטי אייג'ינג וכל זאת הודות לד"ר נתן ניומן פלסטיקאי מהמובילים בברלי הילס שפיתח מוצר חדשני המוביל את שנות ה2000 לקידמה גם בתחום הקוסמטיקה ומאפשר לכל אחד ואחת להחזיר את הזמן לאחור מבלי להגיע לטיפולים אישיים ויקרים בעשרות אלפי שקלים.

ג'נס גלובל מובילה אג'נדה של טיפוח, בריאות ויופי עם תוצאות מדהימות של העלמת קמטים והחלקת קמטים בדרך בריאה בשבילך!