שאלות ותשובות

ג'נס גלובל

חשוב שתדעי!

ליין מוצרי הקוסמטיקה של ג'נס גלובל, הוא מהאיכותיים והמובילים בשוק. 99% מהלקוחות שהשיגו תוצאות משמעותיות והתמונות לפני/אחרי שמופיעות באתר הם משימוש בכל ערכת המוצרים של ג'נס גלובל בתקופה של מינימום 3 חודשים.

התוצאות מדהימות!

מה שתחווי במוצרי הקומפלקס, מעודד ייצור תאים חדשים וכתוצאה מכך ישנם קולגן ואלסטן מוגברים הממצקים את צביון העור ותאים חדשים מעניקים למראה העור שלך מראה מלא יותר עם זוהר בריא וחיוני.

באמצעות LUMINESCE™ העור נראה צעיר יותר, משום שברמת התא הוא אכן צעיר יותר.

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי בזכות הסרום של לומינס לחידוש התאים בעור:

88% מהנשים ראו שיפור במראה הכללי של העור - קורן, , חלק, פיגמנטציה, אקנה

75% חוו שיפור במרקם העור ובחלקות שלו - חטטים, פצעונים, קומודונים, עור מוספס

70% הראו הפחתה בהופעתם של קמטים - צמצום קמטים, טשטוש קמטים, העלמת קמטים

70% חשו שיפור במוצקות וגמישות העור - איסוף צוואר, מיצוק קו הלסת, ליפטינג


האם ניתן לראות תוצאות כבר בחודש הראשון?

כן! בהחלט! עם זאת זה משתנה מלקוח ללקוח, יש לקוחות שכבר בחודש הראשון מדווחים על שיפור בעור הפנים ויש לקוחות שכעבור חודש רואים את התוצאות הראשונות ובשימוש יומיומי של 3 חודשים עד חצי שנה מגיעות תוצאות יותר דרמטיות והלקוחות מרוצים בהתאם. חשוב להבין שהמוצרים של ג'נס גלובל משקמים את העור, עור הפנים שלך עובר תהליך של חידוש ושיקום והתהליך נחשב מהיר לפי שביעות הלקוחות כבר בחודשים הראשונים. בשורה התחתונה ליין המוצרים של לומינס נועד לשקם את העור שלך באופן חד משמעי וליצור תוצאות , בשביל זה הלייין פותח ובגלל זה יש הרבה לקוחות מרוצים כי הם רואים תוצאות ואחוז הלקוחות שמדווחים על שיפור במרקם העור ומקבלים תוצאות הוא גבוה מאוד. בעיקר אלו המשתמשים בערכה הכוללת את 4 המוצרים בטווח של מינימום 3 חודשים.


האם הסרום עוזר לפיגמנטציה?

הסרום עוזר לפיגמנצטיה בשימוש יותר ארוך ואינטנסיבי, מומלץ לשלב איתו את קרם הלילה לתוצאות משמעותיות יותר, גם כאן התוצאות משתנות בין לקוח ללקוח. יש שהתברכו בגנים שמאפשרים שיקום עור מהיר ויש שיצטרכו יותר סבלנות כדי להגיע לתוצאות. מאוד חשוב שתדעי שקרם לילה שמים רק בלילה, אסור לצאת איתו לשמש מאחר ובשמש הוא עושה פעולה הפוכה ויכול ליצור כתמים בעור וזה נכון לכל קרם לילה של כל חברת קוסמטיקה, פשוט לא הרבה באמת מודעים לכך.


האם הסרום עוזר לאקנה?

בהחלט כן, שימוש ממושך בסרום יוצר עור פנים קורן ונקי גם מפצעונים וגם משחורים, בנוסף הסרום של לומינס מסייע בטשטוש סימנים ובחטטים שנוצרו בעקבות אקנה קשה בעור הפנים. ישנם לקוחות עם מקרי אקנה קשים, שבזכות הסרום של לומינס, עור הפנים שלהם השתפר בצורה דרמטית, זאת דוגמא קלאסית לשיפור איכות החיים עבור מי שנאלצים להתמודד עם בעיות אקנה.


האם אפשר למרוח את הסרום על הצוואר?

בהחלט כן! אפשר ורצוי, עם זאת ההמלצה היא להתחיל עם עור הפנים ולאחר שתהיי מרוצה מהתוצאות תעברי לאזור נוסף. הסרום של לומינס בשילוב קרם הגוף משקם גם את נראות הצוואר באופן משמעותי ואם חיפשת דרך או שאלת את עצמך, איך להעלים קמטים בצוואר או איך לשמר את הקיים, הסרום של לומינס הוא בהחלט התשובה לעור צוואר רענן וחלק. ואם את בכל זאת מחפשת מוצר שמתמקד באזור הצוואר בלבד גם כאן הסרום מייצר תוצאות נפלאות.


30 יום אחריות מה זה אומר?

30 יום אחריות, מהרגע שהזמנת את המוצר כולל זמן המשלוח, אם החבילה הגיע אלייך כעבור 3 ימים נשארו לך 27 יום להתנסות במוצר שזה המון, כל המטרה היא שתחושי את המוצר ותרגישי את החומר הפעיל, תרגישי שמשהו טוב קורה בעור הפנים שלך ושווה לתת צאנס למוצר להמשך שימוש. המוצרים מגיעים עם שליח עד בית הלקוח, יש משרדים ומענה טלפוני אדיב למתן שירות ללקוחות הקיימים, מרבית מהלקוחות מקבלים את המוצרים תוך יומיים שלושה מאחר ויש מחסנים בארץ, מה שמאפשר ניוד מהיר יותר עבור הלקוחות. האחריות תקפה ברכישת חבילת הבסיס בלבד הכוללת 4 מוצרים.


אמרו לי שאני אראה תוצאות משימוש במוצרים תוך יומיים, אכן כך?

אי אפשר לראות תוצאות נראות לעין תוך יומיים, כן אפשר לחוש את המוצרים ולהרגיש את האפקט של החומר הפעיל גם בימים הראשונים. ליין מוצר לומינס יכול ליצור עבורכם תוצאות משמעותיות שנשמרות לאורך זמן. ליין המוצרים של לומינס מייצר קסמים בטווח הארוך ואם את מחפשת קסמים בטווח הקצר אז יש לנו מוצר מתאים בשבילך, האייג'לס - Ageless


יש לך עוד שאלות? נשמח לתת לך תשובות


ג'נס גלובל - שאלות ותשובות

054-4910950

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם מתעניינים בליין הקוסמטיקה "לומינס" ומרוב מידע על מחירים ועלויות שונות ומשתנות שיש ברשת, אתם נותרתם קצת מבולבלים. אז קבלו קצת סדר עם המידע העדכני ביותר בכל הקשור למוצרים של ג'נס גלובל.

בג'נס גלובל ישראל ישנם שני מוצרי קוסמטיקה מובילים:

  1. ליין מוצרי הקוסמטיקה האיכותי והמתקדם "לומינס"

  2. אריזת אמפולות להעלמת קמטים באופן מיידי "אייג'לס"

נתחיל עם המוצרים החשובים האיכותיים והטיפוליים לעור הפנים של "לומינס"

בשביל להבין איך המדע עוזר לנו לשפר את מראה העור ולעכב את נזקי ההזדקנות בעור, כדאי שתצפו בסרטון המדויק של ד"ר נתן ניומן, בו הוא מסביר על טכנולוגיית תאי הגזע ועל החשיבות של הפטנט שפיתח עבור עולם הרפואה והקוסמטיקה.

למי שלא מכיר ויודע ד"ר נתן ניומן הוא פלסטיקאי מאוד מבוקש ומוערך בארה"ב והשתתף בהמון תכניות אקטואליה והצליח בזכות ליין מוצרי לומינס של ג'נס גלובל לתת מענה למיליוני אנשים שרוצים להשתמש מוצר איכותי שייתן להם תוצאות נראות לעין

אחרי שצפיתם בהסבר של ד"ר נתן ניומן ובהמשך לכך ישנו סרטון נוסף שכדאי לצפות בו ולראות

את השינויים הדרמטיים בעור הפנים אחרי שימוש קבוע ויומיומי בליין המוצרים במשך ארבעה חודשים

ועד שיעברו חודשיים שלושה ותוכלו לראות תוצאות משמעותיות בעור הפנים, במידה ואתם רוצים לשפר

את מראה העור בפחות מ 2 דקות, ישנו מוצר נוסף בחברת ג'נס גלובל שנותן מענה מיידי, זה מוצר קסם

ניתן לראות בסרטון ההדגמה איך הקסם עובד

עכשיו הכל ברור ומסודר

במידה ואתם מעוניינים בערכה משולבת של מוצרי הקוסמטיקה האיכותיים

ומוצר הקסם המהפנט, ניתן ליצור קשר לקבלת ההטבה הטובה ביותר